Veřejná sbírka má za cíl podpořit mladou ženou v nové těžké životní sitauci, kterou pro ní představuje její nově „získané“ omezení pracovního uplatnění o 50% a tím přiznání 2. stupně invalidity. Monika je v současné době bez pravidelného finančního příjmu vinou zhoršeného zdravotnho stavu, který se podlomil již v měsíci září 2024. Od té doby je Monika na dlouhodobé pracovní neschopnosti, byla hospitalizována a následně absolvovala rehabilitace, které měly pomoci získat ztracené schopnosti přirozeného pohybu a držení stability těla.
Finanční prostředky budou použité na úhradu nájmu v bytě a úhradu běžných životních výdajů, na které v současné době Monice dochází veškeré dostupné finanční prostředky.








