Obracím se na Vás s prosbou o pomoc Luckymu, 10 měsíčnímu štěňátku.
12. 4. 2023 jsem poprvé dostal epileptický záchvat a od té doby jsem každý den na veterině a většinu času trávím bez páničky, protože mě musí stabilizovat. Pár dní jsem v pořádku, a pak mě panička musí odvézt zase na veterinu, protože se mi záchvaty vracejí. Moje hospitalizace je finančně náročná, k tomu beru mnoho léku, které jsou taky finančně náročné a jako jediná pomoc, která by mohla moji nemoc vyřešit je MRI, která se pohybuje řádově v několika tisících. Moje pánička chce pro mě to nejlepší ale bohužel už to sama na mě nezvládá a proto se obrací na vás. Na veterině se sám trápím a většinu času teskním a trpím jak já, tak pánička.










