Jmenuji se Cyril, je mi 63 let a jednoho dne mě na ulici srazilo auto, byl jsem 2 měsíce v kómatu a nebylo jisté co se mnou bude. Přežil jsem, ale mám následky kvůli kterým jsem musel do plného invalidního důchodu, ke všemu ještě neslyším, mám jen zbytky sluchu. Naučil jsem se odezírat z úst lidí, kteří na mě mluví, mám i poruchu autistického spektra, proto se o mě stará přítelkyně a vozí mě opravdu moc starým autem po doktorech. Auto už dosluhuje, má své chyby a já se bojím, že někdy zůstaneme na silnici. Moc bych si přál lepší a bezpečné auto, ale bohužel nemám na něj finance z invalidního důchodu si ho nemohu dovolit a ÚP mi na něj nepřispěje, protože prý nemám nárok když mám obě nohy. Byl bych moc vděčný lidem kdyby mi pomohli ke koupi aspoň ojetého auta, které si nemohu dovolit.










