Tomášek se narodil jako zdravé miminko byl veselý, hravý až do druhého roku, kdy jsme byli na opětovné kontrole u paní doktorky a ta mi sdělila přímo mi to vpálila do očí že syn je postižený a musíme na různé prohlídky a kontroly aby zjistili jaký druh postižení má. Tomášek trpí chronickou motorickou poruchou, hypotonie, hypermobilita kloubní, atypický autismus středně funkční, lehká až středně těžká mentální retardace, migrenozní bolesti hlavy, ADHD, koordinační nedostatky, takže Tomášek má III.stupen péče. Při každodenních základních věcech musím Tomáškovi pomáhat protože je sám nezvládá. Nemůže být ani na minutu sám. Takže pokud není ve škole a to je tak tři hodiny tak se o syna starám 24 hodin denně a sama. Když cestujeme hromadnou dopravou dělá se mu špatně zvrací, má migrény takže jakýkoliv dojíždění k doktorům je problém. A pokud mu je špatně nebo by se něco stalo třeba v noci nejsem schopna ho dovést k na pohotovost. Proto jsem se rozhodla založit sbírku na auto k vůli Tomáškovi, abych mu usnadnila to utrpení při cestování. Jsem sama s Tomáškem rodiče už nemám a otec Tomáška zemřel při autonehodě když byl Tomášek ještě v bříšku. Nemohu si dovolit ani onemocnět protože by se o syna neměl kdo postarat. Ale Tomášek je to nejlepší co mě na tomhle světě potkalo. At je jakej je, je to moje všechno a proto jsem se rozhodla že to zkusím touto cestou a třeba se nám to podaří. Byla bych moc štastná už k vůli synovi a on také.
