Nespokojíme se s poloviční kvalitou! Vám všem fanouškům, posluchačům, přispěvatelům a kolemjdoucím chceme nabídnout a ukázat maximum. Kromě profesionálního nahrávacího studia, ve kterém budeme nové CD tvořit, chceme dopřát blaho i vašim očím. Takové radosti můžeme dospět profesionálním grafickým zpracováním bookletu a mnoho dalším, což pro vás aktivně připravujeme a také brzy odhalíme.
Náklady na nahrávací studio a výrobu budou zhruba 200 000 Kč. Budeme vděční za jakýkoliv příspěvek a podporu. Můžeme vám slíbit, že veškerý vybraný obnos peněz vrátíme pouze a jen do VÁS!!
Nemůžeme se dočkat, až se všechno naše úsilí, včetně hudby, dostane k vám.
S pokorou a vděkem vaše kapela MOTUS
https://www.instagram.com/motus_officialni/
https://www.facebook.com/motus.official
