Dobrý den, chtěla bych vás požádat o pomoc. Jsem matka samoživitelka, mám 2 děti Kristýnku 8 let a Románka 18 let, který studuje ve 3 ročníku na SOU. Dcera má diagnostikovanou střední až těžkou mentální retardaci. Má špatnou motoriku a koordinaci. Dále má epilepsii, emoční labilitu a zjištěno ADHD. Na dceru pobírám příspěvek na péči 3.stupně. Má ZTP.
Dcera je hravá dívka, chodí speciální školy do 1.třídy, je samotářská, citlivá, dobrosrdečná. Má však problém s cestováním MHD, přičemž cestujeme často k lékařům.










