Dobrý den,
Jmenuji se Ondra, již od narození se peru s dětskou mozkovou obrnou a i přes všechny úskalí, která tato diagnóza obnáší se mi poštěstilo najít koníček, který mě naplňuje a s Vaší pomocí se mi stane i něčím více. Nejen, že bych mohl v zimních měsících jezdit na hory se svojí rodinou a účastnit se tak aktivit pro zdravé jedince přirozených, ale s vůlí, odhodláním a pořádnou dávkou práce se účastnit paralympijských zimních her. 
To sice předbíháme, ale sjezd na monoski mě naplňuje pocitem štěstí a dmu se pýchou, když vidím jak jsou na mě mě děti pyšné a koukají na taťku s otevřenou pusou.A z dobrými podmínkami směřovat ještě dál a to na paralympiádu.









