Sbírka je pro 13 letého Filipa Harbicha ze Žatce, který prodělal v 5,5 letech onkologické onemocnění nádoru na mozku a po sléze dostal mozkovou příhodu a epilepsii, která ho upoutala na invalidní vozík. Jeho zdravotní stav se o dost zlepšil po terapiích molekulárního vodíku, na který každý týden docházíme. Nejvíce by mu pomohl mít přístroj doma vzhledem jeho zdravotního stavu.










