Uprostřed luk a lesů je vesnička Jamky. Uprostřed vesničky rybník. U rybníka Mlýn. Za Mlýnem potok, lužní les, louky a tábořiště. Ideální prostor pro setkávání, růst, rozvoj.
A tady budujeme, tvoříme a žijeme my: Petr, Dita a spousta dalších nadšenců.
Budujeme bezpečný prostor, ve kterém se může přirozeně rozvíjet potenciál a talenty dětí. Ukazujeme jim, jak se v sobě vyznat, jak pochopit své emoce, potřeby, umět je komunikovat. Jak umět říkat co se mi líbí a co ne, znát svou mysl, tělo, hranice.
Vedeme je ke spolupráci. Předáváme respekt a úctu k přírodě. Jdeme cestou udržitelného rozvoje, zdravého stravování, minimalizace odpadu, pěstování vlastního jídla.
Tohle všechno považujeme za nutné dovednosti do 21.století, i za dobrou prevenci protiprávní činnosti.
Pracujeme se strachy, problémovým chováním, ale i s traumaty. Jsme bezpečným prostředím pro děti se specifickými poruchami učení, diagnózami.
Děláme to skrze komunitní školu, která je na Mlýně internátně od pondělí do středy a seberozvojové kurzy pro děti, které už mnoho let probíhají pod názvem ŠKOLA KOJOTA. V létě u nás probíhají tábory.




















