Dobrý den, ahoj, v severočeském pohraničí, CHKO České středohoří, obnovujeme veřejné prostory, vysazujeme ovocnou alej, a nyní pracujeme na kapli – z památkových seznamů vyškrtnutou a odsvěcenou.
Obnovujeme ji jako místo klidu, pospolitosti a kultury pro veřejnost, má být otevřená, odemčená a má být pojítkem mezi lidmi. Má být jedním z mnoha prvků v krajině, které budoucnost České republiky prosvětlí.












