Co za svůj příspěvek získáte?
Jednak dobrej pocit, že jste podpořili věc, která má smysl, ale především virtuální vstupenku na echtovní vidláckej mejdan, na kterej byste se normálně nejspíš nedostali. Zakladatel zcestovalé a čtyřmi dekádami prověřené bluegrassové kapely COP, Miroslav “Míša” Leicht, vystoupí v rámci koncertní série Dixie On The Road!
Jeho speciální koncert, ze kterého bude pořízena i nahrávka, která o měsíc později vyjde v limitované edici na CD, si můžete vychutnat na pódiu teplickýho klubu KNAK, u sebe doma pěkně v pohodlí u kompu a dobrejch beden nebo sluchátek, ale úplně nejlíp bude, když sezvete partu kámošů někam na chatu nebo do oblíbený hospůdky či baru, pustíte to na velkou obrazovku a pořádnej aparát, narazíte soudek, na gril hodíte kus flákoty a ten knoflík, co je na něm napsáno VOLUME, otočíte pořádně doprava. Vítejte v Dixie!
Další plánované koncerty:
- čtvrtek 24. 9. The Wild Roots
- čtvrtek 29. 10. Taxmeni
- středa 25. 11. Blueground a Klára
- čtvrtek 17. 12. Bandoleros
Více o nás:
