Míša zůstala sama se 7 měsíční holčičkou. Její partner měl v létě nehodu na kole, měsíc po narození jejich dcerky. Naším cílem je holkám pomoci v nejtěžších chvílích – mají rozestavěný dům a zůstaly bez táty a partnera.




Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.







