S kapelou vydávám své páté CD, bude se jmenovat Mordyjé podle titulní písničky. Moc se na práci s klukama z kapely těším.
CD bude obsahovat 13 písniček různých barev a vůní. Autorem textů jsem já. Autorem hudby jsem v několika případech já, v několika případech je to společné dílo kapely a v jednom případě je autorem hudby Tomáš Görtler.
Texty jsou převážně nové, ale je tam i pár starších textů, které jsem oprášil a společně s kapelou jsme jim dali nový kabát.





















