Libocký chrámový sbor letos slaví své jubileum.
Proto bychom Vám chtěli tento rok nabídnout neobvyklou hudební událost.
Na červnový koncert jsme již pozvali ke spolupráci dva další sbory (Gaudium Praha a Hyacinthum laminam) a rádi bychom výjimečnost podtrhli doprovodem symfonického orchestru.
Slavnostní koncert libockého chrámového sboru proběhne 21. června 2026 v 19h v libockém kostele sv. Fabiána a Šebestiána. Zazní na něm i Lužanská mše Antonína Dvořáka D dur, která se právě díky orchestru může rozeznít v nebývalé kráse.
Chtěli bychom Vás nejen požádat o příspěvek na tento mimořádný společenský projekt, ale též pozvat na samotný koncert.











