Micku se pokouším dát 4 měsíce zdravotně dohromady. Našli jsme ji na Velikonoce na silnici v totálně zuboženým stavu. Vzhledem k tomu, že se její stav nelepšil, vyrazila jsem včera na doporučení lidí a útulků na jiné veterinární pracoviště.
Po návštěvě nové veteriny (VetVin) jsme dostali 2 možnosti;
1) nechat uspat
2) intravenozně atb + infuze a hospitalizace
Ledviny má těsně před kolabsem, zánětlivé hodnoty jednou tak vyšší, než před léčbou před 4 měsíci u jiného veta. Neměla jsem to srdce vzít jí život, ani ji odvézt do útulku, kde by ji nejspíš pro finanční náročnost léčby stejně utratili 🥺
Náklady minimálně 15.000,- Kč, které si teď na RD s miminkem nemůžu bohužel dovolit. Jen včera jsem tam nechala 2.200,- Kč za testy 😱
Moc prosím za micku Pepinku, kdo byste chtěl a mohl přispět na léčbu, budu vděčná a kočena za život taky. Baští a pije, takže vůli žít má ❤️
Účet 217 217 20/5500
Moc děkuji všem, co jsou ochotni trochu přispět a pomoci tak a léčbou chlupáče 🖤🤍🐈⬛









