13. 1. 2024 21:40
Moji milí mecenáši. Moje sbírka dorazila do cíle a já vám chci všem ještě jednou strašně moc poděkovat. Vybrala se více než polovina peněz potřebných k realizaci díla a to jsem vůbec nečekal. Někteří z vás se ptají…bude to stačit? Já věřím, že ano. I já samozřejmě přinesu nějaký svůj finanční podíl, doufaje, že nám chaloupka zatím nespadne na hlavu a společně s vaším přínosem se již příští sobotu vydám poprvé do studia nahrávat první tóny. Mezitim se mi do rukou dostaly konečně informace o tom, jakou si kdo z vás vybrali odměnu. Vše jsem si pečlivě vytiskl, abych na nikoho nezapomněl. Prosím jen teď o trpělivost, jakmile bude deska hotová, všichni budete informováni a vaše odměny vám budou poslány nebo přivezeny. Nedokážu úplně odhadnout, jak dlouho to bude trvat, ale udělám vše pro to, abyste nemuseli čekat dlouho. Některé odměny budou realizovány i dříve, neboť třeba vypít láhev vína…to netřeba odkládat 😉 Ještě jednou vám všem VELKÉ DÍKY a přeji krásné dny. Michal Vaněk