Písně vnímám jako bytosti, které chodí na tento svět, aby bavily a léčily. Z reakcí lidí mohu vidět, že to tak skutečně je. A jsem vděčná těm silným písním, které přišly na tento svět skrze mě, za jejich důvěru. Proto se teď snažím, nejlépe jak dovedu, obléknout je do hudebního kabátku, aby mohly s hrdostí mezi lidi, vykonávat svou práci, ať už je jakákoli.
První album s těmito písněmi jsem nazvala MEZI NEBEM A ŽENOU. Písně, které jsem na něj vybrala přicházely skrze silné životní prožitky a povětšinou v sobě nesou ženskou tématiku. Mohou vás rozplakat, pobavit, dodat naději, přinést silná uvědomění, rozezpívat i divoce roztančit.
S kým na albu spolupracuji
Hudebně se mnou na albu pracuje zkušený producent Yarda Helešic. Na každou píseň se zvlášť ladíme a dáváme jí přesně to, co potřebuje, takže se na na albu míchají různé hudební styly.
Profesionální zvuk je ovšem jen třešničkou na dortu celého přístupu, který společně k nahrávání tohoto alba máme. Věříme totiž tomu, že do nahrávek otiskujeme všechny naše pocity a energie. Celý proces tak probíhá v lehkosti, obrovské radosti z tvoření a s důvěrou ve vše co se děje.
Proto i všichni hosté a muzikanti, které jsem k tvorbě přizvala, jsou mému srdci blízcí lidé, se kterými mi je dobře. A pokud se do písní vtiskne jen polovina toho, co jsme si při nahrávání užili, bude tohle album hotovou atomovou elektrárnou na generování dobré nálady. :)
Na albu jsou tyto písně: Mezi nebem a ženou * Vyskoč vejš! * Matěji * Malířka života * Co bude dál? * Logické vysvětlení * Chvíle dole * U sebe * Předkyním * Zamilovaná do života * Zrcadlo * Když ženy tvoří






















