Rádi bychom jako kapela v březnu nahráli a během tohoto roku vydali 2–3 písničky. Jsou to mega bangery! Složili jsme si je sami, ale nahrávání sami neutáhneme, a proto prosíme o vaši podporu.
Přispěním se stanete součástí naší hudby a budeme vám navždy vděční!
Sledujte náš instagram pro více informací:)








