Kocourka Medíčka už mnozí znáte a moc jste nám pomohli při sbírce na jeho hospitalizaci. Děkuji. Teď se mě zase ptáte, zda mám sbírku na fakturu a já se rozhodla to zkusit. Od poloviny srpna už jsem ho měla doma a ušli jsme velký kus cesty. Medík už dělá první krůčky a cvičíme. Jediný problém nám dělá čůrání a močáček, který musím ručně vymačkávat a od konce srpna jsme léčili zánět. V pondělí 3. 10. večer se Medíček ucpal a přestalo se nám dařit čůrat, v úterý ráno se pokoušeli i na veterině a nedařilo se. Zůstal zase hospitalizovaný. Zatím to vypadá dobře a měli by mi ho brzy vrátit domů… Obavy jsou velké, pokud by nemohl čůrat, bylo by to fatální. Faktura je opět vyšší. Už jsme skoro v cíli, aby mohl znovu chodit a všechny funkce se obnovily. S tím souvisí i to čůrání… Všichni věří, že až se plně rozchodí, obnoví se i čůrání. Do té doby vymačkáváme a makáme na tom, aby byl Medíček zase fit. Je to láska.











