Ahoj, jmenuji se Honza Bajtek a je mi 35 let. V roce 2006 jsem si po nešťastném skoku do vody zlomil krční páteř a poranil míchu s diagnózou spastická tetraplegie, tedy ochrnutí dolních a částečné ochrnutí horních končetin. Proto ke svému každodennímu životu potřebuji mechanický invalidní vozík.
Současný vozík používám již sedm let. Je na něm znát velké opotřebení a své nejlepší časy má za sebou. Nový vozík je pro mě nezbytností, abych se mohl pohybovat, tak jako doposud na mém starém vozíku, který mi zcela vyhovuje, ale už dosluhuje. Vzhledem k jeho vysoké pořizovací ceně si sám nejsem schopný nákup vozíku zafinancovat.











