Mé jméno je Štěpán a je mi 24 let, rád bych si pořídil mechanický vozík který je na fotce, zažádal jsem si u pojištovny po 5ti letech ale bohužel pojišťovna mi ho zamítla, tak jsem se rozhodl pro tuto cestu a založit sbírku.




Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.







