Naší dcerce Karolince. Narodila se jako zdravé dítě a ve 2.5 měsících dostala křeče do celého těla, jela do nemocnice, tam ležela dva měsíce na pozorování a tam nám řekli, že má vrozenou vývojovou vadu na mozečku a Epilepsii. Byl to celkem šok, když víte, že celé těhotenství probíhalo bez komplikací a porod též. A začala etapa dalších vyšetření. Karolínka bude mít letos v Dubnu 13 let, kromě Vvv mozku, Epilepsie, má těžkou mentální retardaci, opožděný vývoj, chodí jen s pomocí. Je odkázána na mechanický vozík. A jelikož se strašně vytáhla a je to naše velká slečna, tak musí mít nový větší vozík. Jezdí do soukromé školy pro tělesně postižené, je tam velice spokojená.
