Dobrý den,
jmenuji se Martin Otáhal, je mi 47 let, žiju a tvořím převážně v Praze, pocházím však ze severu Čech, kde jsem se narodil a strávil své dětství a dospívání.
Rád bych natočil dokument mapující mou cestu od dětství na ,, drsném,, severu přes všechny životní vzestupy a pády od mého narození až po současnost a podělil se tak se všemi o svůj životní příběh.
V současné době mám již předběžně zpracovaný scénář svého příběhu a plán lokací, kde bych chtěl svůj příběh točit s plánem uvedení hotového díla v létě 2025.







