Dobrý den
Jmenuji se Jakub Holub a se svým nejlepším parťákem, celým jménem Bak Reno milujeme cestování, turistiku a objevování zajímavých míst v naší krásné zemi, především vyhlídek. I když to dělám nerad jelikož jsem člověk který nemá ve zvyku prosit o pomoc, snažím se své problémy řešit sám a stavět se k nim čelem, tak bych přeci jen touto sbírkou chtěl poprosit o pomoc. Sám se snažím pomáhat když můžu, například jsem letos zorganizoval úspěšnou sbírku pro psí útulek Voříšek v Čechách pod Kosířem. K tomuto kroku mě dovedlo i to že jsem pár dní před operací přišel o práci a finanční výdaje jsou vyšší než jsem očekával.
Předem děkuji všem kteří se rozhodnou nám pomoci.











