Obracím se na všechny dobré lidi s prosbou o pomoc pro naše blízké, kteří byli zasaženi povodní v obci Bohušov.
Marušku, Radka a jejich tři děti Tomáška (19), Radečka (13) a Davídka (5) postihla v záři tohoto roku (2024) ničivá povodeň, která jim vzala střechu nad hlavou.
Předpověď meteorologu se snažili nepodcenit a dům co nejvíce zabezpečit, ale voda si i přesto našla svou cestu a zničila co se dalo, a nakonec i samotný dům, který byl bohužel po pár dnech, co odpadla voda určen k demolici. Povodeň se na něm podepsala, jak nejvíce mohla, a nakonec museli bezmocně přihlížet, jak dům bourá technika, bere jim nejen střechu nad hlavou ale jejich vzpomínky a věci na kterých dlouhé roky pracovali a které milovali. Život, který si společně budovali a vysnívali byl během několika hodin srovnán se zemí a zůstala po něm jen hromada suti.










