Sbírka ukončena:

Pomoc pro Marii samoživitelku

Vybráno 0 Kč 7 000 Kč
11 000 Kč
 -
2 dárci
Celkem se zapojilo
3 500 Kč
Průměrná výše daru
3 500 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomoc pro Marii samoživitelku

Vybráno 0 Kč 7 000 Kč
11 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Marie Kodítková
Datum přidání
10. 9. 2022
Poslední aktualita

11. 11. 2022 18:10

Srdečně děkuji všem dárcům za naši pomoc

Chtěla bych z dcerou poděkovat všem dárcům které nám pomohli a přispěly moc nám to pomohlo a jsme moc radi děkujeme za vaši pomoc 

Zobrazit celou aktualitu

Představení sbírky

Jsem matka samoživitelka, starám se o svou malou dceru, které je 17 měsíců a je často nemocná jako například zánět ledvin atd. ..potřebovala bych pomoc s financemi na nějaké jídlo a hygienu.

Komu pomůžeme?

Byla jsem v 7 měsíci těhotná, kdy nás přítel opustil a já zůstala na vše sama s mou malou dcerou … starám se sama o svou dceru a přítel nám nepomáhá. Ani dceru nikdy neviděl .. tak jsem na vše sama. Můj měsíční příjem je pouze rodičovský příspěvek.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Moc by nám pomohlo kdyby nám dárci přispěli a já mohla koupit své dceři kočárek a hygienické potřeby a stravu pro dceru ..byla bych vděčná všem dárcům, kteří by nám pomohli a já mohla své dceři nakoupit věci, které pro ni potřebuji.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

11. 11. 2022 18:10

Srdečně děkuji všem dárcům za naši pomoc

Chtěla bych z dcerou poděkovat všem dárcům které nám pomohli a přispěly moc nám to pomohlo a jsme moc radi děkujeme za vaši pomoc 

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Milý dárce
3 500 Kč  •  7. 11. 2022 16:44
Laskavý dárce
3 500 Kč  •  10. 10. 2022 17:06

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat