Jsem Máří. Hudbě se věnuji od malička. Píšu texty, skládám melodie a hlavně moc ráda zpívám naživo na koncertech. Před dvěma lety jsem s kytaristou Šimonem Kellerem domluvila naše první hraní v jedné pražské kavárně. Postupně jsme začali psát i vlastní věci, já autorské české texty a společně s Šimonem skládat hudbu. A tak se stalo, že máme materiál na první album!
Obracím se na Vás s velkou prosbou. Moc mi pomůže, když přispějete jakoukoliv peněžní částkou na nahrávání mého prvního autorského alba ve studiu a na výrobu a produkci LP desek!
Určitě mrkněte na ceny, vyberte si jednu nebo více z nich. Díky tomu se budete i spolupodílet na dokončení této desky, děkujeme! :)








