Dobrý den, jsem maminka Lucie, samoživitelka, a mám tři kluky – Tomáše, Lukáše a Matěje. Tomáš a Lukáš chodí na učiliště, Matěj ještě navštěvuje základní školu. O kluky se starám úplně sama a nemám se na koho obrátit. Práci mám, ale kvůli období, kdy jsem zaměstnání neměla, nyní splácím nedoplatek za elektřinu, a už nám mnoho financí nezbývá.












