Dobrý den, jmenuji se Sabina a jsem samoživitelka. Mám 11 letého syna Dominika. V posledních měsících se nám život velmi změnil a dostali jsme se do těžké situace.
Byla jsem nějakou dobu na nemocenské a nyní mi skončil pracovní poměr. Od té doby jsem na Úřadu práce a hledám nové zaměstnání. To znamená, že se potýkáme s finančními problémy, které nám velmi komplikují každodenní život.
K tomu všemu jsem musela čelit několika těžkým osobním ztrátám. Můj tatínek náhle zemřel na infarkt. Před ním jsem přišla o svou maminku a babičku, což pro mě bylo a stále je psychicky velmi náročné.











