Jsme matka samoživitelka tří synů bydlící v pronajatém bytě. Otec dětí neprojevuje zájem. Vždy jsem se snažila pracovat, ale poslední dobou kdy jsem byla zaměstnaná, jako uklízečka v nemocnici Chomutov jsem byla propuštěna skrze můj zdravotní stav, jelikož jsme byla alergická na chemické látky, které se při práci používali. Po měsíci po propuštění jsem si našla práci ve firmě Yeenke candle kde pro nedostatek práce a reorganizace firmy propouštěli. Momentálně jsem opět bez zaměstnání. Jelikož splácím dluhy ještě za dob manželství, jsou mi exekučně strhávány velké částky, a proto mi nezbývá mnoho financí na pořízení věcí, co by chlapci chtěli. Nebýt mé matky, ktera občas pomuze i přesto že z toho ještě splácí insolvenci a léky, které potřebuje, nemáme ani na živobytí. I když pro 4 členou rodinu nám zbývá cca 3.000 Kč na měsíc.










