Po tom co dvounozí přede mnou už přišli o jednoho kocoura kvůli panleo 😿tak pak jsem jejich bolavé srdíčko vyléčil já. Mě a brášku zachránili před utopením 😿a teď mají mojí dvounozí zase strach, že přijdou o dalšího člena rodiny.
Začalo to tím, že jsem se začal dávit, pískat a zvracet nestrávené granule a naprázdno mňoukat. Po dlouhém veterinárním vyšetření se zjistilo, že je tam zánět žaludku, ale pan doktor se bál, že by to mohl být žlučník, tak jsme se měli za týden dostavit na krev. Cely týden mě panička násilím krmila stříkačkou, protože ty dietní paštiky mi nechutnaly. Dostávala do mě Helicid, hladila mě a denně se mnou bojovala. Dne 11. 11. jsme se dostavili na kontrolu a odběr. Obavy se potvrdily. Mám špatná játra a žlučník. Přitom jsem se celé roky stravoval, jak nejlépe jsem mohl. Panička o mě pečuje, jsem její miminko. Takže mým páníčkům začíná půl roční boj, aby vše dopadlo dobře. Díky bohu mi chutnají jak Hepatic granule, tak paštika a s dennodenními léky si snad páníčci poradí. Koncem ledna nás čekají kontrolní odběry a pokud dodržíme léčbu, tak prognóza je dobrá a úplně se uzdravím.
