Rekonstrukce poutního areálu na Lomci běží už 4 roky. Loni na jaře jsme Vás zvali podpoře nových oken. Společně jsme dokázali vyměnit všechna okna v přízemí fary na Lomci. Od té doby jsme díky malým i větším dárcům upravili další tři pokoje v podkroví fary, vyvrtali 14 vrtů pro tepelná čerpadla, udělali malou sluneční elektrárnu, která nám snižuje náklady a hlavně, právě dokončujeme opravu severního křídla. Tam vznikají dalších 9 pokojů. A ty je teď třeba zabydlet.
Zabydlujeme Lomec = postele, stoly, skříně, peřiny, polštáře, židle, křesla pro 12 pokojů poutního domu.
Je to fůra peněz, ale věříme, že výsledek bude zase stát za to.
Předem děkujeme za Vaši podporu.
Více na www.lomec.cz
















