Jmenuji se Ela a mám dvě dcery. Starší Esterka (4roky) má těžkou ztrátu sluchu. Už od 11m dochází pravidelně na logopedie a celkově je logopedie velkou součástí našeho života. Jezdíme také na logopedické intenzivní pobyty. I letos jeden takový bude a já bych touto formou chtěla poprosit a o pomoc s jeho platbou. Pokud pojedu s holkama sama bude cena cca 18000kč, kdyby jel i manžel pohybujeme se kolem 25000kč. Dopoledne mají rodiče výuku znakového jazyka a děti mají logopedii. Odpoledne bývá hromadný program a prostor pro sdílení zkušeností s ostatními účastníky v podobné situaci.










