Dobrý den, milí čtenáři a dárci. Již třináct let se starám o dceru a dětskou mozkovou obrnou,nikdy jsem o žádnou sbírku nežádala,ale nyní nám již nestačí peníze na její rehabilitace 😔a zanedlouho máme doplácet kočárek, který ji bude sloužit dalších pár let,ale peníze na něj bohužel zatím nejsou. Chtěla bych Vás touto cestou požádat, jestli by jste na s tím tedy nepomohli? Linda je usměvavá holčička,pouze však ležící a tak je pro ni rehabilitační kočárek a stejně tak rehabilitace velmi důležité,aby se ve svém životě alespoň někam podívala a díky rehabilitacim toho byla i schopna. Má dcerka je úžasný človíček, který dává upřímnou lásku a i přesto,jaké má onemocnění a že je hluchá, dokáže člověka rozesmát a dávat okolo sebe úsměvy a lásku. Komunikujeme spolu Za ty roky po svém, ale svým způsobem si řekne,co má zrovna na srdíčku, buďto pohledem na dannou věc anebo hyknutim třeba , když člověk pije,tak se ozve a já pak vím,že má třeba zrovna žízeň. Je prostě úžasná ☺️ . Chtěla bych Vás proto požádat,aby jste nám trochu pomohli,zase ji zlepšit život.Za případnou pomoc Vám za sebe i svou dceru mockrát děkuji . Máma Lindy












