Sbírku zakládáme pro dcerku Kačenku, která bojuje s DMO kvaruparetická forma s levostrannou převahou na podkladě težké peritální hypoxie, momentálně se nám k tomu přidala i epilepsie.
Do doby než se objevili epileptické záchvaty sme od 1 týdne společného života cvičili vojtovu metodu 4× denně, bohužel teď už nemůžeme kvůli záchvatům nám bylo doporučeno vojtovku úplně vynechat,takže další naší možností jsou neurorehabilitace, které jsou bohužel nákladné, dál by jsme chteli absolvovat hiporehabilitace a zakoupit co nejvíc cvičebních pomůcek ale také pomůcky, které potřebujeme k bežnému dennímu režimu, jako je například lehátko do vany, zdravotní kočárek, potřeba by bylo i lepší auto, protože hodně cestujeme(doktoři, rehabilitace, léčení)











