Bezmocná majitelka Fifiho. Je mi 20 let Floyda jsem si vzala po tom co jsem jako malá holka jsem se na něm učila jezdit jenže pak to s jeho zdravím šlo z kopce nevědělo se co a jak a až po dlouhých pokusech se přišlo na to ,že trpí tímto pro něj vážným onemocněním na které zemřela jeho matka a čím je starší tím je to pro Floyda náročnější se s tím prát ale on se pořád pere a statečně. jen mě na to vše už nezbývají finance šetřím každou korunku kterou budu moc investovat do Fifiho zdraví.












