Ahoj lidičky jmenuji se Alexa. Takhle mě pojmenovala Teta Monika, která taky mě a moje děti zachránila. Dostala totiž informaci od jedné paní, že jsem porodila na půdě a že nám tam hrozí velké nebezpečí, protože mi ty lidi co tam bydlí moje dětičky vždycky utopili. Když si mě teta převzala a dovezla domů, hned mi dala najíst no a já to hnedka zblajzla a chtěla jsem hnedka další. Potom mě ale tetka začala trápit. Vzala hadřík a dezinfekci a šla mi otřít strupy co jsem měla mezi okem a nosem. Když je odstranila zjistila že mám díru v nose a v koutku očička. Tak mě vzala hned na veterinu, tam mě vyšetřili a řekli tetě, že semnou musí na rengen že mám v tlamce asi Brok. Na rengenu zjistili, že dokonce dva-mezi nosem a tlamičkou- a pán doktor řekl, že mě tam musí nechat, že se je pokusí vyndat aby nedělali neplechu a netekl mi pořád ten hnus z nosu a oka. Měla jsem strach o svoje miminka, ale teta my slíbila, že se postará a tak jí začala noční a každé 3 hodiny moje mrňata krmila. Druhý den ráno si pro mě hned přijela. To byla radost ze shledání! Teď už jsme všichni pohromadě, ale je to fuška všechny miminka nakrmit. Proto jsem vás chtěla poprosit, zda byste nám pomohli ať jsme zdraví, máme co jíst a s čím si hrát.









