Před nemocí byl Martin pracovitý muž. Jakkoliv to může znít jako klišé, skutečně tomu tak bylo. Pořídil si pojízdný katr a auto, kterým byl schopen tuto pilu převážet. Na pořízení si půjčil peníze, které chtěl splatit. Pracoval celé dny a to jak ve velkých mrazech i v létě ve velkých parnech. Po nocích pak brousil pilové pásy a připravoval se na další den.
Jeho žena Eva mu byla velkou oporou a pomáhala mu, jak jen jí síly stačily. Od života dostala první políček, když její mamince prasklo aneurysma na mozku, ocitla se v přímém ohrožení života a ona se o ni 6 let starala. I přes veškerou péči a rehabilitace je maminka dodnes ležící.
Když už se Evě a Martinovi podařilo utrhnout si chvilku pro sebe, trávili spolu čas rybařením, žili jeden pro druhého.
Po několika letech se jim splnil velký společný sen – založit rodinu, Na podzim roku 2021 se jim narodil syn Fanoušek. Zdálo se, že u nich doma vysvitlo slunce, byli tak šťastní. Každou volnou chvíli trávili společně a užívali si jeden druhého. První úsměv, zoubek, zamávání, krůčky… slova máma a táta…
Závan štěstí pak přebyla diagnóza – rakovina plic. Následovaly chemoterapie, ozařování, imunoléčba… Martin byl do poslední chvíle obklopený svojí báječnou rodinou, která je jeho odchodem zdrcená. Všichni myslíme na malého Fandu, který bude muset vyrůstat bez táty. Bude mu chybět nejen jako velký vzor, ale i jeho příjem do rodinného rozpočtu.
Prosím, pomozte Fanouškovi pomoci s nelehkým startem do života. Moc děkujeme ♥