Jmenuji se Marie Šišáková, je mi 78 let a nedávno jsem přišla o milovanou dceru Marušku, která nás beze slova rozloučení náhle opustila ve věku 47 let.
Maruška velmi toužila být matkou. I když mnohokrát potratila, stále věřila. „Mami, alespoň jedno,“ říkávala mi. Jaká to byla radost, když Vašík přišel na svět. Bohužel jim ale bylo souzeno být spolu jen krátce – osm hezkých let. Maruška byla velmi dobrá, srdečná, pozorná, trpělivá a milující maminka. Měla úsměv na rtech, dobrotu v srdci, lásku v duši – a takový je i Vašík. Byla sluníčkem na zemi a teď je andělem v nebi. Moc nám chybí a moc to bolí. A když se podívám na to bezbranné dítě, které nechápe, co se vlastně stalo, puká mi srdce. I proto jsem se rozhodla založit tuto sbírku.
Ráda bych poprosila dobré lidi o finanční podporu pro mého milovaného vnoučka Vašíka. Nejprve jsem si myslela, že to nějak zvládneme, ale teď vidím, že bez vaší podpory to nepůjde, i když i v tomto věku chodím na pár hodin do práce, abychom se měli lépe.











