Jmenuji se Jiřina a jsem maminka Zuzky, mé jediné dcery, která mi před Vánocemi zemřela. 17. 12. 2021 přišla obrovská rána a mé dceři se zastavilo srdce a i přesto, že záchranáři udělali maximum, nebylo pomoci a Zuzka 23. 12. 21 zemřela ve FN Plzeň. Po dceři nám zůstaly dvě krásné holčičky Leonka 7 let a Sofinka 2 měsíce. Zeť musel nastoupit na mateřskou dovolenou, přišel o práci a zůstal sám na nedostavěný dům, hypotéku a půjčky, které musí splatit. Tato těžká chvíle nám všem změnila život a jen těžko je možné se s touto ztrátou vyrovnat. Věřím, že s vaší pomocí bude pro nás tato tragická situace únosnější.











