18. 12. 2024 19:44
Dnes jsme se konečně dočkali a Kelimek je zpět doma. Děkujeme všem, kteří jste nám pomohli s jeho návratem. Pomohli jste nám s nezbytnými financemi, dodali jste nám všem odvahu a trpělivost a hlavně víru, že se Kelim vrátí do normálního života.
Dnes je to bez týdne 7 měsíců od nehody a celému personálu z kliniky v Petřvaldu se podařil malý zázrak, začátek vypadal skoro beznadějně, postupem už byl výhled na jeho návrat optimističtější, nepřišly žádné komplikace ani při transplantaci kůže a léčení pokračovalo za pomoci podtlakové terapie velmi rychle.
Od tohoto okamžiku Kelimovi začíná domácí péče a postupná náročná rehabilitace.
Ještě jednou děkujeme všem, kteří přispěli. Moc si toho vážíme.
Team stáje Láryšov.