Jsem máma Týnky. Již dvacet let bojujeme s nemocí, která se jmenuje chronický bakteriální zánět kostní dřeně. Týnka má napadnou čelist. Má za sebou mnoho pobytů v nemocnici a několik operací. Tato nemoc je zároveň velmi bolestivá. Při poslední operaci byla dceři odebrána polovina čelisti, podočnicový oblouk a část svalů ve tváři. Teď potřebuje léčbu antibiotiky na půl roku. Pojišťovna ji nehradí, pokud nebude ležet v nemocnici. Chci jí umožnit tento čas být doma.












