Ahoj, chtěl bych se Vám představit jsem tříletý kocourek a jmenuji se Laurence ale doma mi říkají jen Lori a to se mi líbí víc. Moji adoptivní rodiče mě přinesli jako malé koťátko k šestým narozeninám pro svého syna Matěje. Trošku jsem se bál, ale teď už je to můj nejlepší kamarád, prostě velký brácha. Moje nová máma mě hodně chválí a říká, že Matějovi hodně pomáhám. Maty trpí poruchou autistického spektra, ale co má mě, tak se hodně zlepšil. Jsem pro něj velkou psychickou oporou. Já jsem teď ale na konci března onemocněl, přestal jsem mít chuť k jídlu a zežloutl jsem. Mamka se mnou jela hned k paní veterinářce, kde mi zjistili lipidózu jater, což je velmi vážné onemocnění. Hodně jsem zhubl, měl jsem 7 kg a teď vážím jen 4.5 kg. Beru teď hodně léků a musím k paní veterinářce jezdit každý den na infuze. Matějovi je po mě hodně smutno a má o mě velký strach. Já se začínám trošku lepšit, ale léčba je velmi nákladná. Mamka má velmi napnutý rozpočet, protože se musí starat o mého bráchu a nemůže nastoupit do práce. Ovšem moje máma je ta nejhodnější na světě a udělá vše pro to, abych se uzdravil. Jsem za to moc rád protože jsem ještě hodně mladý kocour. Chtěl bych vás moc poprosit jestli by jste mámě nepomohli s úhradou veterinární péče a léků které musím baštit. Pokud by se vybrala vyšší částka tak by mi máma nakoupila speciální dietní stravu kterou budu muset mít. Z celého svého srdce děkuji za každou korunku.











