Ahoj, jsem Bongi (Bongani, Bongísek), už mě můžete znát z předchozí sbírky, kde jste mě možná i vy a další spousta lidiček podpořili nemalou částkou použitou na důležité vyšetření – bronchoskopii, které jsem nedávno absolvoval. Díky tomu se zjistilo, že jsem asmatik, vadí mi, když dýchám prachové a pylové částice, mám v sobě i hodně bakterií a také mi kolabuje průdušnice, k čemuž má moje plemeno, bohužel, dispozice. Teď, když už se ví, co mi je, mě čeká prvotní léčba antibiotiky a kortikoidy a musím také pořádně zhubnout, což nebude úplně jednoduché. Hrozně rád totiž žeru a sápu se po všem k jídlu. Pomůžete i tentokrát?











