Jasně že NE! :-) Nejsem jako ty týpci z filmu „Sbal prachy a vypadni“, který jsme použili pro grafiku u jednotlivejch odměn :-))
Tahle sbírka vznikla proto, aby usnadnila mojí nový desce cestu na svět a k vám. Protože nejen já, ale spousta skvělých lidí, kterých si vážím a kterým děkuji, jsme na ní nechali kus svýho života. Z vybraných peněz zaplatíme výrobu LP desek, protože vinyl je prostě Láska. Zaplatíme taky spoustu dalších věcí – unikátní flashky, trsátka, trička a další odměny pro vás, přispěvatele do týhle sbírky. Většina položek je limitována počtem a víckrát už je nevyrobíme. A v neposlední řadě taky zaplatíme těm, kteří pak desku pomocí PR a marketingu dostanou dál do světa a i k lidem, kteří mě zatím neměli tu smůlu poznat.
Celkový náklady budou minimálně 250.000 Kč, když budem při zemi…a pokud k tomu budu chtít natočit 3 klipy, počítejme cca ještě jednou tolik. I kdyby se nám tady podařila vybrat celá cílová částka, nepokryje to úplně všechny náklady, ale to nevadí – každá koruna, kterou tady necháte, týhle desce pomůže. A já jsem připravenej všechno ostatní zatáhnout z vlastní kapsy, protože tyhle songy a tyhle lidi si to prostě zaslouží.
Jeden kámoš, se kterým jsem nějakej čas žil v Portugalsku, mi tehdy řekl „Ty ses měl jmenovat I CAN DO IT.“. Tak ho zase jednou poslechnu a prostě to spolu dotáhnem do konce. DESKA BUDE.
Tak pokud seš taky Láska a jdeš do toho s náma, pojďme se podívat, co jsme vlastně nachystali :-) S úctou, láskou a velkými díky Váš
Láska
PS: všechny odměny budou k odběru buď osobně (na koncertech po celé ČR, po dohodě i mimokoncertně v Praze), anebo se po kampani domluvíme a pošleme vám to domů.
www.LASKAweb.cz
www.FACEBOOK.com/LASKAbook
www.YOUTUBE.com/c/LASKAtube
www.INSTAGRAM.com/LASKAigram
www.TIKTOK.com/@LASKAtok