Projekt ukončen:

Mladí ladí dětem: podpořte radost z hudby u těch nejmenších

Vybráno 0 Kč 3 000 Kč
150 000 Kč
 -
6 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
500 Kč
Průměrná výše příspěvku
1 500 Kč
Nejvyšší příspěvek
120 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Mladí ladí dětem: podpořte radost z hudby u těch nejmenších

Vybráno 0 Kč 3 000 Kč
150 000 Kč
Zakladatel
Nerudny Fest.cz
Datum přidání
8. 1. 2024
Poslední aktualita

1. 3. 2024 13:55

Průzkum začal! Ptáme se dětí a učitelů, jak vnímají TIMBALOOLOO

Mladí ladí dětem si ověřují, zda se jejich program TIMBALOOLOO líbí dětem a také se ptají učitelů, jak hodiny s našimi lektory vnímají, co by doporučili ke zlepšení, a co jim přijde na TIMBALOOLOO nejlepší. 
V letošním roce jsme se rozhodli zrealizovat výzkum, pro který jsme si vybrali agenturu FOCUS z Brna, abychom si ověřili, zda děti naše aktivity stále baví. Průzkum začal 29. února právě rozhovory s pedagogy, kteří učí hudební výchovou a dotazníkové šetření mezi dětmi budeme provádět v březnu a dubnu. Těšíme se na výsledky! 

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Mladí ladí dětem tóny jejich duše

Více koncertů, workshopů a také výukových hodin na školách s naším programem TIMBALOOLOO můžeme zrealizovat, pokud se nám podaří získat finanční prostředky na rozvoj aktivit. 

Mladí ladí dětem, za kterým stojí kulturní nezisková organizace Nerudny Fest.cz,  jsou neziskový projekt podporující všechny formy výuky hudby, které vnášejí do poznání radost, kreativitu, budování důvěry, navazování vztahů a navozování příjemné atmosféry. Děti v ní mohou být tvůrčí, uvolněné a samy sebou. 

A právě proto přinášejí MLADÍ LADÍ DĚTEM do škol i do veřejného prostoru program TIMBALOOLOO postavený na hravosti, příbězích, hudbě, rytmu a emocích, které jsou blízké dětem od útlého věku. Díky této formě výuky si hravě osvojují základy hudebního a kulturního světového dědictví a zároveň mohou rozvinout svou vlastní osobnost a přirozenost.


TIMBALOOLOO je originální tím, že se dětem nehrají žádné známé dětské písně, ale představuje například jazzové skladby, africkou, brazilskou nebo indonéskou hudbu v takovém podání, ve kterém se s ní děti lehce sžijí. 

Na co vybíráme?

Abychom mohli přinášet více TIMBALOOLOO workshopů do škol a také na koncerty pro veřejnost, abychom mohli zapojovat stále více dětí, ale i dospělých (rodičů, pedagogů), rozhodli jsme se uspořádat sbírku, díky které můžeme radost z hudby šířit dále a podporovat další děti v jejich kladnému vztahu v hudbě. 

Peníze využijeme na realizaci 8 koncertů pro veřejnost a chystáme také i workshopy pro celé rodiny po celé České republice. Finance bychom rádi využili také na TIMBALOOLOO výuku ve školách včetně vyloučených lokalit, a také na další koncerty pro školy. Pokud by se nevybrala cílová částka, realizovali bychom méně koncertů pro veřejnost, spolupráci se školami bychom ale i nadále rozvíjeli. V případě, že by se vybralo více prostředků, než v této sbírce uvádíme, uspořádali bychom více koncertů pro rodiny s dětmi a workshopů pro školy v kulturních prostorách mimo školu.
Děti, které projdou naším programem TIMBALOOLOO a našimi workshopy získají větší sebedůvěru ve své hudební a také improvizační schopnosti, užijí si spontánní chvíle a radost z prožitku, dozví se mnoho zajímavých věcí o jiných kulturách, kde používají třeba i jiné hudební nástroje a naučí se vnímat svět kolem nás prostřednictvím hudby a pohybu.  Moc děkujeme za podporu. 

Komu pomůžeme?

Workshopy, koncerty a výukou metody TIMBALOOLOO chceme podpořit kreativitu, dobrou náladu a chuť tvořit u co nejvíce dětí ve věku od 3 do 10 let. Chceme také pomoci dospělým, aby v sobě nacházeli prostřednictvím hudby inspiraci a dokázali se uvolnit a povznést nad mnohdy komplikovanými situacemi a osudy. Všemi Našimi aktivitami oslovujeme tisíce dětí a rodičů ročně a rádi bychom tuto velkou hudební rodinu rozšiřovali. Proč si jen tak nezazpívat a nezabubnovat bez pocitu, že mi to nejde? V každém z nás je kus malého hudebníka. TIMBALOOLOO směřuje také do vyloučených lokalit, kde se nacházejí sociálně ohrožené rodiny. 

 

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

1. 3. 2024 13:55

Průzkum začal! Ptáme se dětí a učitelů, jak vnímají TIMBALOOLOO

Mladí ladí dětem si ověřují, zda se jejich program TIMBALOOLOO líbí dětem a také se ptají učitelů, jak hodiny s našimi lektory vnímají, co by doporučili ke zlepšení, a co jim přijde na TIMBALOOLOO nejlepší. 
V letošním roce jsme se rozhodli zrealizovat výzkum, pro který jsme si vybrali agenturu FOCUS z Brna, abychom si ověřili, zda děti naše aktivity stále baví. Průzkum začal 29. února právě rozhovory s pedagogy, kteří učí hudební výchovou a dotazníkové šetření mezi dětmi budeme provádět v březnu a dubnu. Těšíme se na výsledky! 

19. 2. 2024 11:58

Oran Etkin a TIMBALOOLOO koncerty

Zveme děti a jejich učitele na desátý ročník interaktivních Timbalooloo koncertů s Oranem Etkinem a jeho česko-slovenskou kapelou! Letošní tour se koná na jaře, a to v Praze, Chomutově, Litvínově a Ostravě. Na koncertech si užijete mnoho zábavy a písniček, ale zároveň se i dozvíte spoustu nových informací ze světa hudby. Pojďte se s námi bavit, tančit a poznávat!
Kdy a kde začínáme? 27. 3. od 10 do 11 hodin v kulturní křižovatce Vzlet v Praze 10. 

Pokud se vám metoda Timbalooloo líbí, máme pro vás připraven i workshop pro pedagogy, který se koná 6. 4. od 9 do 12 hodin v sále U Minuty ve Skautském institutu na Staroměstském náměstí také přímo s Oranem Etkinem. 

3. 2. 2024 13:55

Mladí ladí dětem připravují průzkum na školách

Náš program TIMBALOOLOO projde zkouškou. Rozhodli jsme se, že zrealizujeme průzkum na školách mezi 150 dětmi 1.-3. tříd a také mezi učiteli hudební výchovy, jak se jim hodiny s našimi lektory líbí. Průzkum začíná v únoru a rádi bychom měli výsledky do června letošního roku. Jsme zvědaví, jak vše dopadne, ale o TIMBALOOLOO jsme přesvědčeni a proto věříme, že obstojí. 

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Milý přispěvatel
350 Kč  •  28. 4. 2024 7:47
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  22. 4. 2024 22:03
Velkorysý přispěvatel
200 Kč  •  10. 4. 2024 9:39
Laskavý přispěvatel
600 Kč  •  15. 3. 2024 14:09
Dobrosrdečný přispěvatel
1 500 Kč  •  15. 2. 2024 19:42
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  3. 2. 2024 13:50

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu