Tato sbírka je určena především pro přátele a lidi, kteří Věrku znají, ale budeme moc rádi za pomoc od kohokoli s dobrým srdcem.
Jmenuji se David Jarisch a rád bych touto cestou vybral částku, která mojí mamince Věrce Jarischové umožní pořídit si mobilní koncentrátor kyslíku. Jak někteří z vás již vědí, Věrka má rozedmu plic a byl ji uznán třetí stupeň invalidity, těžko se ji dýchá, což ji výrazně omezuje v pohybu (ujde max. 20 metrů bez zastavení, chůze do kopce a do schodů je velký problém), bohužel zatím podle lékařů nemá kvůli výsledku kyslíkového testu nárok na příspěvek od pojišťovny a z invalidního důchodu nezbývají finance na jeho pořízení.













