Dobrý den, mám malé květinářství Iris v Jeseníku, kde proběhla devastující povodeň, která mi zničila téměř celý obchod. Dlouhou jsem zvažovala, zda mám požádat o pomoc, všichni mi připadali potřebnější. Doposud jsem na Doniu (lze dohledat) i jinde pomáhala já. Nějaké finanční prostředky mám, ale nestačí to na znovu otevření květinky, kterou jsem si vybudovala od základu.
Děkuji za případnou pomoc. Moc si toho vážím. Děkuji, Diasová










