Jmenuji se Jana Horká a od malinka jsem milovala všechna zvířata, ale nejvíc koně.. O svém koni jsem snila až do svých 30 ti let. A najednou jsem měla Falka a Gerena.. bohužel o Gerena jsem letos přišla kvůli dobrým lidem na koliku 😓. Falko je ČT, mám ho od 1 roku a teď mu je 16. Falko je moje srdeční záležitost.. vždycky jsme spolu všechno zvládli.. v dobrém i zlém.. i to, co nejvíc miluje.. závodit.. parkur. Ale teď se stalo něco, s čím si ani jeden nedokážeme poradit😓.










