Kubík je můj 2,5 letý syn, který se narodil předčasně, nedonošený s váhou 1200g a s poporodními komplikacemi(novorozenecká sepse). Má opožděný psychomotorický vývoj. Nemluví, vydává pouze zvuky. Jediné co ho posouvá ve vývoji dál, jsou RHB pobyty, lázně (fyzioterapie ergoterapie, hipoterapie…)kde udělá vždy velký pokrok. Jsem matka dvou dětí, samoživitelka a RHB pobyty a některé terapie jsou pro mně velká finanční zátěž a ne vždy je Kubíčkovi mohu poskytnout. Kubík by též teď i v budoucnu potřeboval hipoterapii, se kterou se na pobytech hodně vývojově posunul. Tu si bohužel s mými finančními možnostmi nemohu dovolit. Ráda bych vás touto cestou požádala o pomoc pro Kubíčka.









